Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 01:04

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK SHKEMBI KAVAJES!!!

EUR

Publikuar: Sht 22 01:04
Shikime: 27
Shitet apartamenti 2+1+2, me siperfaqe 87 m2 neto dhe 98 m2 te perbashketa tek Shkembi Kavajes.
I cili pozicionohet ne katin e 5-te banimit ne nje pallati te ri dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine dhe 2 tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.
Cmimi 59,000 euro
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione