Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 30 2024 10:39

Shitet, Apartament 1+1, Turquoise Marina 167,000 €

EUR

Publikuar: Pri 30 10:39
Shikime: 7
Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore
38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.
Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.
Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit
të përditshëm të qyteteve.


Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit. Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet
motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.

Një ndër pikat e forta të këtij projektit është kanali, i cili lidh në mënyrë natyrore detin me pjesën e brendshme të kompleksit, që gjithashtu siguron një sistem ekologjik për drenimin
dhe mbledhjen e ujërave siperfaqesore të të gjith rezidenceëës, siguron akses të drejtëpërdrejtë në çdo pronë, përveç pronave që janë krah tij, për çdo banesë në rezidencë i aksesohet
një post parkimi ne kanal.

Menaxhimi i ketij kanali do të jetë i ndryshëm nga menaxhimi i rezidencës, kontrolli i kanalit do të bëhet me pika vrojtimi në fillim dhe në fund të tij.

Pjesa rezidenciale përbëhet nga vila dhe apartamente me tipologji te ndryshme, duke filluar nga sipërfaqe fizike 60 m2 - 261 m2.

Disponojme apartament 1+1 per shitje.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe totale 84 m2
• Sipërfaqe neto 62 m2
• Sipërfaqe e perbashket 9.3 m2
• Disponon verande me siperfaqe 13 m2
• Sipërfaqe parcele 185.7 m2
Organizimi:
• Ambient ndenje
• Ambient gatimi
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• Verande

Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

• Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
• Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

“Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet siguri, cilësi e lartë
ndërtimi dhe infrastrukturë.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Future Home Stadiumi

FUTURE HOME  OFRON SHERBIMIN ME TE MIRE IMOBILIARE NE TREG. 
TEK NE DO TE GJENI PRONEN QE PO KERKONI.
SHITJE BLERJE QIRA 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

FUTURE HOME  OFRON SHERBIMIN ME TE MIRE IMOBILIARE NE TREG. 
TEK NE DO TE GJENI PRONEN QE PO KERKONI.
SHITJE BLERJE QIRA 

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione