Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 19 2023 03:55

Shitet apartament 1+1 te mali robit golem

EUR

Publikuar: Maj 19 03:55
Shikime: 2
🔴Shitet apartament 1+1
🔴Brenda ka guzhine te re dhe krevat
🔴ME 2 ballkone
🔴79 meter katror
🔴Kati 2 me ashensor
📍Mali robit , Afer prestige resort
💶 Cmimi shitjes 51000 euro
☎️ +355 69 681 1888
☎️ +355695678983
Përshkrimi i linkut

Safe sale agency

Safe sale agency
Shitje-blerje-qira -pasuri te paluajtshme 
Cmime okazione 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Safe sale agency
Shitje-blerje-qira -pasuri te paluajtshme 
Cmime okazione 
355696811888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione