Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 08 2023 12:10

OKAZION !!!-SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK KOMPLEKS

EUR

Publikuar: Sht 08 12:10
Shikime: 2
Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 105 m2 dhe siperfaqe ne certificate 85m2.
Apartamenti eshte i pozicionuar në katin e 5 te nje pallati te ri.Është i organizuar në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon.

Eshte i mire mobiluar dhe ofron pamje fantastike.

Cmimi 88,000 €-I negociueshem

Per nje shoqerim ne prone kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione