Publikuar: Korr 21 2022 11:05

***Super apartament Tirane ** "Rr.Fortuzi

LEK

/ muaj
Publikuar: Korr 21 11:05
Shikime: 3
***Zona/Rruga : Rruga fortuzi***

Me QERA: ***Super apartament 2+1/ Tirane **(kati 1-re) "Rr.Fortuzi, prane Shkolles Jeronim De Rada"📍
📍Apartamenti ndodhet pranë Shkolles Jeronim De Rada
📍Hapsira te bollshme (ambjent ndenieje, 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi, plot drite)
📍Sipërfaqe neto 75 m2
📍Akses i shpejt drejt Bulevardit Zogu i 1-re, Qendres se Tiranes, .
📍Ideal per Banim

📍Ideal dhe per Qera afatgjata me biznese si After School , Laborator Dentar, studio avokatie, projektimi etj
📍Per më shumë informacion kontaktoni:
📍Cel 0692958998

https://maps.google.com/q=41.331608,19.813166
#shtepi #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #pronar #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamentemeqira #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje#qender#tirane

📱 : 0692958998
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0692958998

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione