Publikuar: Mar 30 2023 03:29

Shtepi me qera 2+1+2 ne don bosko

LEK

/ muaj
Publikuar: Mar 30 03:29
Shikime: 4
Shtepi me qera perball vizion plus ngjitur me shkollen Qazim Turdiu kompleksi ndregjoni
Shtepia esht e bollshme me dy dhoma gjumi dy banjo dhome ndenje bashk me guzhine plus dhe 2 ballkone
E pershtatshme per familjar larg zhurmave
Jo agjensi vetem person fizik faleminderit
Parkim reth e rrotull kompleksit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
0682724740

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione