Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 07 2023 04:21

Qera, Vilë, Brryl, Tiranë.AL22790

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 07 04:21
Shikime: 24
Qera, Vilë, Brryl, Tiranë.
Vila ndodhet pranë Maternitetit te Ri.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja totale e vilës: 870 m2.
• Sipërfaqja e truallit: 236 m2, Oborr 100 m2.
• Strukturë 4-katëshe.
Organizimi:
• Kati 1: Sipërfaqja 170 m2, 1 dhomë dhe 1 depo.
• Kati 2: Sipërfaqja 170 m2, 5 dhoma, 1 tualet me dritare , 3 ballkone.
• Kati 3: Sipërfaqja 170 m2, 4 dhoma, 1 tualet me dritare, 3 ballkone.
• Kati 4 : Sipërfaqja 150 m2, 4 dhoma nga te cilat 2 dhoma me nga 1 tualet, 1 dhome me oxhak ,2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Kondicionerë.
• Punime cilësore.
• E përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi si klinikë dentare,zyra,kopësht,shkolla, call center etj.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në prone na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione