Publikuar: Maj 15 2023 03:21

Qera Elitare: 3+1+2 WC (Fiks te AIR STADIUM, me Pamje**)

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 15 03:21
Shikime: 3
Jepet me Qera Ultra apartament 3+1+2WC+1 Ballkon - Te Air Albania Stadium - Pallati i Poligonit ( ngjitur me ambasador 3 ) - **Pllt i Ri -- INVESTIM PREMIUM || PARKET **Sistem Chiller -- Elektroshtepiake A++ || Dritare Triple Xham / Termike || Apartament Unike ne nje Nga Zonat me Elitare te Tiranes **

Q3611

Të dhënat e ndarjes:

- 3 Dhoma gjumi
- 2 Tualete
- 2 korridore
- 1 Ballkon
- 1 Sallon me kuzhinë të veçuar open space

- Sipërfaqe Total : 200 m2
- Sipërfaqe neto : 184 m2
- Kati : 5
- Pallat i Ri (Ashensor)
- Katet e Pallatit : 9

Karakteristikat:

- Apartamenti është gjigand me Shume hapsirë - Ndriçim i mirë natyral
- Nje nga Zonat me ELITARE të Tiranës

- INVESTUAR në detaje - e gjithë shtëpia është e shtruar me PARKET dhe me ngrohje qëndrore ((CHILLER me energji elektrike))
- MOBILIMI i apartamentit është cilësor dhe çdo elektroshtëpiake që ka apartamenti që është me markat në të mira në Treg
- Pallati është nga më të mirët në zonë i mirë administruar me kamera sigurie, sistem alarmi, pastërti dhe siguri
- Apartamenti është me dritare tripleks xham dhe izolimi akustik është 100%
- Zona shumë e qetë, çdo fasilitet afër zonë e preferuar e kryeqyetetit 1 min larg bllok 1 min nga komuna 2 min nga liqeni


- Njerëz të shtresës elitare dhe e sigurt
- Çdo institucion shtetëror është afër
- Apartamenti është unik dhe mundësi parkimi me pagesë extraÇMIMI : 2,000€ NETO

Për më shumë kontaktoni ne whatsapp: 0684780043
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione