Publikuar: Qer 02 2022 01:16

Okazion jepet shtepi me qera prane Concord center

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 02 01:16
Shikime: 2
Shtepia ndodhet ne katin e dyt te nje ndertese te re tre kateshe. E mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per te jetuar. E pershtatshme per nje cift ose dy familjare. Ndertesa ndodhet prane Concord center te rruga 5 Maj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0695547934

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione