Publikuar: Mar 05 2023 08:14

Jepet shtepi 1+1 me qera

LEK

/ muaj
Publikuar: Mar 05 08:14
Shikime: 5
Jepet shtepi 1+1 me qera+ballkon.
Shtepia eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per 2-3 persona.
Cmimi:25000 leke
Adresa: Rr Agush Gjergjevica, mbrapa Kryegjyshates Bektashiane, Ali Demi.

Nr kontakti: 0688715026
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione