Publikuar: Sht 17 2023 01:28

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOPËSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË.

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 17 01:28
Shikime: 1
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOPËSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të mirë-administruar dhe të mirëmbajtur, me shumë hapësire të gjelbër dhe të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe dhe një dhomë e hapur për studime ose per vizitorë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i madh i pajisur me ç'do gjë të nevojshme për ambientin e jashtëm.

Bashkë me apartamentin ofrohet dhe një post parkimi në katin -1, i përfshirë në çmim.

Prona ofrohet për qira në vlerën 800 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0694035476
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione