Publikuar: Dhj 17 2022 03:06

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT PRANE LIQENIT

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 17 03:06
Shikime: 1
📢 Jepet me qera apartament te Komuna e Parisit prane shkolles Fenix e Kompleksit Olimpik fare prane Liqenit Artificial.
📍 Location shume i favorshem me shumellojshmeri aktivitetesh e sherbimesh ne zone
📐 Apartamenti ka nje siperfaqe prejt 140 m2
🏷 Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno bashke me kuzhinen , 2 banjo ,2 ballkone dhe 2 koridore
🎚 Shtepia eshte me sistem cilleri ngrohje ftohje i telekomanduar
📸 Nga te 2 ballkonet ofrohet pamje panoramike e zones
🚘 I perfshire ne cmim eshte dhe 1 garazhd makine
📃 Preferohen kontrata afatgjata me kliente te huaj
💰 750 euro ne muaj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355684069500

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione