Publikuar: Tet 08 2019 04:28

Jepet me qera shtepi per studente

LEK

/ muaj
Publikuar: Tet 08 04:28
Shikime: 6
Pershendetje...Dua te jap me qera katin e katert te viles time...Adresa eshte ne Koder-Kamez...100 meter larg ures se Institutit Bujqesor...Banesa disponon 2 dhoma te medha gjumi,sallon te madh,kuzhine shume te madhe,2 banjo dhe ballkon i madh....Punimet e sapobera plus do i shtohet dhe kuzhina per gatim pasi esht porositur...Preferohet te jepet me qera per studente...Numer tel 0694136499...Shtepia jepet ashtu sic eshte ne foto...Ato mobilje qe jan ne foto jane te disponueshme...Cmimi i diskutueshem..Faleminderit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
0694136499

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione