Publikuar: Qer 11 2021 04:37

Jepet me qera. Lagja 5 maj

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 11 04:37
Shikime: 1
Jepet apartament me qera ne katin e dyte te nje ndertese tre kateshe prane concord center. Shtepia eshte e mobiluar dhe me kushte te pershtateshme per te jetuar. Uje 24h per nje tarife te caktuar.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0694477534

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione