Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 21 2022 01:58

Jepet Me Qera Kati 3-Vile 1+1 Ne Institut (ID BV289) Tirane

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 21 01:58
Shikime: 4
Ne Institut, prane Ures se Institutit, jepet me qera kati i 3-të i nje vile 3 kateshe, 1+1 me sipërfaqe 80 m2 i mobiluar me cdo gjete re. Hyrja organizohet nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, tualet dhe ballkon. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Parapagim 4 muaj.

Cmimi 300 Euro | Muaj
Përshkrimi i linkut

Bela Real Estate

Bela Real Estate ka një reputacion të shkëlqyer në treg sa i takon shitblerjes apo dhënies dhe marrjes me qera të pasurive të patundshme. Eksperienca e gjatë në industri dhe ekipi i besuar kanë rezultuar në një numër të lartë negociatash dhe marrëveshjesh me klientët dhe në përsosjen e teknikave që na ndihmojnë sot të gjejmë zgjidhjen optimale për klientët tanë. 

Nëse keni prona që doni t’i shisni, blini, merrni apo jepni me qira, stafi jonë profesionist do t’ju vijë në ndihmë menjëherë. Në një kohë reale dhe shërbim korrekt, Bela Real Estate ju ofron shërbim profesional në trajtimin e pronës suaj. 

Synimi ynë është integrimi i një standarti të ri në sektorin e blerjes dhe shitjes së pronave tuaja. Ne besojmë në frymën e ekipit dhe ndërtimit të një besimi afatgjatë në raport me klientin. Aktualisht ndodhemi me seli qëndrore në Tiranë, duke ofruar shërbimet tona në qytetin e Tiranës dhe Sarandës, dhe së shpejti me filiale në të gjithë qytetet e Shqipërisë.

Bela Real Estate ofron falas reklamimin e pronave tuaja në të gjitha platformat tona të marketingut, asistencë juridike dhe ligjore, konsulencë në fushën e investimeve, ndërmjetësim përgjate procesit të shitjes, blerjes, marrje apo dhënies me qera të pronës. Përmes shërbimeve me pagesë ju mund të përfitoni asistencë nga arkitekti për modifikimin apo arredimin e projektit deri në momentin e dorëzimit të celsave të pronës. 

Për të marrë më shumë informacione në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit ose adresën e postës elektronike të shënuar më poshtë. Për të mësuar më shumë rreth pronave komerciale dhe rezidenciale, mund të plotësoni formën e kontaktit në website-n tonë zyrtar http://belarealestate.al/kontakt/ . Për të qenë gjithmonë të përditësuar lidhur me pronat që reklamojmë, na ndiqni ne faqen tonë në Facebook https://www.facebook.com/BELA-Real-Estateal-108509567778806 , në faqen tonë në Instagram  https://instagram.com/bela_realestate.al?igshid=1euixopqps0bë dhe në dyqanin tonë online në Merrjep.al 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Blvd Bajram Curri, pranë Xhamisë së Tabakëve Tregoje në hartë

0699523604

http://belarealestate.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Bela Real Estate ka një reputacion të shkëlqyer në treg sa i takon shitblerjes apo dhënies dhe marrjes me qera të pasurive të patundshme. Eksperienca e gjatë në industri dhe ekipi i besuar kanë rezultuar në një numër të lartë negociatash dhe marrëveshjesh me klientët dhe në përsosjen e teknikave që na ndihmojnë sot të gjejmë zgjidhjen optimale për klientët tanë. 

Nëse keni prona që doni t’i shisni, blini, merrni apo jepni me qira, stafi jonë profesionist do t’ju vijë në ndihmë menjëherë. Në një kohë reale dhe shërbim korrekt, Bela Real Estate ju ofron shërbim profesional në trajtimin e pronës suaj. 

Synimi ynë është integrimi i një standarti të ri në sektorin e blerjes dhe shitjes së pronave tuaja. Ne besojmë në frymën e ekipit dhe ndërtimit të një besimi afatgjatë në raport me klientin. Aktualisht ndodhemi me seli qëndrore në Tiranë, duke ofruar shërbimet tona në qytetin e Tiranës dhe Sarandës, dhe së shpejti me filiale në të gjithë qytetet e Shqipërisë.

Bela Real Estate ofron falas reklamimin e pronave tuaja në të gjitha platformat tona të marketingut, asistencë juridike dhe ligjore, konsulencë në fushën e investimeve, ndërmjetësim përgjate procesit të shitjes, blerjes, marrje apo dhënies me qera të pronës. Përmes shërbimeve me pagesë ju mund të përfitoni asistencë nga arkitekti për modifikimin apo arredimin e projektit deri në momentin e dorëzimit të celsave të pronës. 

Për të marrë më shumë informacione në lidhje me shërbimet tona, ju lutemi na kontaktoni në numrin e telefonit ose adresën e postës elektronike të shënuar më poshtë. Për të mësuar më shumë rreth pronave komerciale dhe rezidenciale, mund të plotësoni formën e kontaktit në website-n tonë zyrtar http://belarealestate.al/kontakt/ . Për të qenë gjithmonë të përditësuar lidhur me pronat që reklamojmë, na ndiqni ne faqen tonë në Facebook https://www.facebook.com/BELA-Real-Estateal-108509567778806 , në faqen tonë në Instagram  https://instagram.com/bela_realestate.al?igshid=1euixopqps0bë dhe në dyqanin tonë online në Merrjep.al 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione