Publikuar: Mar 30 2023 02:14

Jepet me Qera Apartament 2+1+ parkim, Bulevardi i Ri

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 30 02:14
Shikime: 2
𝗝𝗲𝗽𝗲𝘁 𝗺𝗲 𝗤𝗲𝗿𝗮 𝗔𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝟮+𝟭 𝗕𝘂𝗹𝗲𝘃𝗮𝗿𝗱𝗶 𝗶 𝗥𝗶 𝗽𝗲̈𝗿𝗳𝘀𝗵𝗶 𝗱𝗵𝗲 +(𝗽𝗼𝘀𝘁 𝗽𝗮𝗿𝗸𝗶𝗺𝗶)
💶 𝗖̧𝗺𝗶𝗺𝗶 : 𝟱𝟬𝟬€
📐 Sipërfaqe e Shtepise 82 m2
🔘 Organizimi ⤵️
🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine)
🛏️ 2 Dhoma Gjumi
🛁 1 wc
🌅 1 Ballkone
📍 Vendndodhja : Bulevardi i ri (ish stacioni trenit)
Jepet me qera Super Apartament tek Bulevardi i Ri - Sipërfaqe brendshme 82m2 - Sallon plot drite dhe arredimi i sapo bere -sistem chiller qendror -parket a21 gjithë shtëpia -sistem incaso Apartamenti nuk është i banuar asnjeher,
I përfshire ne çmim dhe 1 post parkimi kati -1
📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto 📲 Telefono 0697779555
https://topdeal.al/jepet-me-qera-apartament-21-plus-post-parkimi-ne-zonen-e-bulevardi-i-ri-tirane-tirane-373
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione