Publikuar: Mar 27 2023 08:15

Jepet me qera Apartament 1+1 modern dhe post Parkimi

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 27 08:15
Shikime: 7
Jepet apartament me qera ne zonen Liqeni i Thate. Per me shume info mund te kontaktoni tek 0685000410.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
+355685000410

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione