Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 03:37

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 26 03:37
Shikime: 39
- Sallon + ambient Gatimi
- Kend qe mund te konvertohet ne nje krevat dopio
- Dhome gjumi me dy krevate teke
- Tualet
Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes, prane Galerise, prane Bulevardit Zogu i Pare.
Mund te akomodohen max 3 persona. Eshte totalisht i mobiluar, me kuzhine, pajisje gatimi, sobe, lavatrice, kondicioner, wi - fi,tavoline pune, smart TV, hekur, tavoline hekurosje etj
Përshkrimi i linkut

Century 21 Gold

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga e Barrikadave, prane Mon Amour, Tirane Tregoje në hartë

0693414956

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione