Publikuar: Maj 15 2023 03:21

Hera e Pare me Qera: 1+1+*Kuzh, me Vete (Rr. Barrikadave)

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 15 03:21
Shikime: 2
Jepet Per Here Te Pare Me Qera Apt 1+1+Kuzh, Me Vete Te Rr. E Barrikadave - Pallat I 2021 Me Ashensor Dhe Ndertime Super Cilesore | Apt I Super Investuar **30k Euro Kosoto - Arredim Cilesore | Elektroshtepiake A++ | Sis. Kondicionimi Fujitsu - Dysheme Parket | Kuzhine Moderne | Dritare Triple Xham | E Gjithe Shtepia Eshte Me Shume Dollape | Tualet Me Hidrosanitare Inkaso | Te Gjitha Instalimet E Reja

Q3618

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 1 Kuzhine Me Vete
- 1 Ballkon
- 1 Tualet

- Sip Totale: 86 m2
- Sip Neto: 72 m2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 9
- Viti I Ndertimit: 2021
- Ashensor: Po

Karakteristika:

- Apartament 1+1+Kuzh. Me Vete, Ne Nje Pallatet Me Te Mire Ne Tirane Dhe Padiskutim Me I Mir Ne Zone
- Perfunduar Ne 2021 Me Cilesi Te Larte Ndertimi, Komoditet Per Banim Dhe Siguri Te Larte Administrimi

- Apartament Qe Jepet Per Here Te Pare Me Qera
- I Arreduar Me Arkitekt Dhe Organizim Perfekt Te Dhomave
- I Shtruar Totalisht Me Parket
- Dhoma E Gjumit Me Krevat Dopio, Dyshek Te Ri Shum Cilesor

- Sistem Kondicionimi Multisplit "Fujitsu"
- Ne Kuzhine Banaku Eshte Quartz Dhe Eshte Nje Nga Me Te Shtrenjtet Ne Treg
- Elektroshtepiaket Jane Te Gjitha Hoover, Indensit, Samsung, Etj
- Frigorifer Akull I Ri Dykatesh Ocean
- Lavastovilje Indense

- Vetrata Dopioxham Plastike, Termike

- Tualet Me Hidrosanitare Cilesore Inkaso
- Vendi I Dushit I Ndare Me Vete Me XhamCmimi: 680 Euro Neto ( I Padiskutueshem )

Garanci 2.5 Muaj

Tel Ose WhatsApp: 0693414004
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione