Publikuar: Sht 27 2022 09:33

Dhome më vete ne QENDER ( ndarje qeraje per nje vajz)

LEK

/ muaj
Publikuar: Sht 27 09:33
Shikime: 9
Shtepia eshte e madhe 3+1
Aktualisht jetojne 2 vajza secila ne dhomen e vet ne mardhenie pune
Kerkohet nje vajze dhe jepet me qera njera dhome e gjitha me vete me krevat tek dollap etj
Ambjente te perbashketa : veranda , salloni , kuzhina , tualeti
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0688756006

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione