Publikuar: Jan 20 2023 01:53

Apartamenti Jepet me Qera 2+1+Bllk tek Leonora Spa

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 20 01:53
Shikime: 2
Ofron parkim brenda ne pallat.
Pallati ka izolim shume te mire dhe shtepia eshte e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere.
Apartamenti eshte i miremobiluar, i investuar me punime shumë cilesore.
Hyrje me Ndricim Natyral.
Zone e Qete qe Ofron te Gjitha Facilitetet e Nevojshme , Shume e Preferuar per Banim.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0682574415

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione