Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 05 2023 11:15

Apartamente 3+1 me qera Selvia prane kompleksit Halili.

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 05 11:15
Shikime: 3
Property ID : 4231179

Selvia prane kompleksit Halili , Apartament 3+1 me qera, ne pallat te ri , siperfaqe 141,5 m2 me hipoteke dhe 177.4 m2 total, i mobiluar me te gjitha, kati 9 jo i fundit( me ashensor), i mire admininstruar, me koridor shperndares, e gjitha me parket, 3 dhoma( 2 dhoma gjumi + 1 dhome studimi), kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete te medha me aspirim, 3 ballkone( nje ballkon i madh ne forme verande e mbuluar me tende + 2 ballkone te vegjel), sallon ndenjie i madh + kuzhine me vehte, Orientim me diell.

Jepet me qera 750 euro
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione