Publikuar: Gush 10 2020 01:22

Apartament - Me Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 10 01:22
Shikime: 1
Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane rruges se Elbasanit.
Prona eshte e tipologjise 4+1 me siperfaqe 220 m2.
Organizohet ne:
1 sallon te madh ndenje, ambjent gatimi, 4 dhoma, 2 tualete dhe verande rreth apartamentit ku kane dalje te gjitha ambjentet e apartamentit.
Vila ka oborr te gjelberuar si dhe vend parkimi per dy makina.
Zona eshte e qete dhe te ofron shume facilitete si:
farmaci, dyqane te ndryshme, markete, furre buke, kopeshte, gjimnaz, afersia me universitetet, etj...
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione