Publikuar: Tet 15 2021 07:03

Apartament me qera 1+1 te Kompleksi Deliorgji

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 15 07:03
Shikime: 5
Jepet apartement 1+1 + post parkimi ,te Kompleksi Delijorgji.
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe verande.
Ndodhet ne katin e 2-te .
Eshte me nje arredim bashkohor dhe teper komod si apartament.
Cmimi eshte 500 euro bashke me post parkimi , cmimi i padiskutueshem.
Ne cmim nuk perfshihet as tatimi as administrimi.
Per me teper detaje kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione