Publikuar: Mar 01 2022 04:56

Apartament 3+1 me qira ne Bllok

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 01 04:56
Shikime: 1
Jepet apartament 3+1 me qira ne Bllok.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete,ballkon dhe korridori lidhes.
Jepet me qira ne menyre te kompletuar .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0683346753

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione