Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 30 2021 05:56

Apartament 2+1 me qera te 21 Dhjetori, (ID 42211184).

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 30 05:56
Shikime: 2
Property ID : 42211184

jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 140 m², hyrja eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon se bashku me guzhinen, 2 tualete, 4 ballkone te veshura me vetrata dhe grila te cilat daljet e tyre jane nga dhomat, hyrja eshte e shtruar me parket, kat i 5 me ashensor, orientimi eshte me diell.

Jepet me qera 500 Euro
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione