Publikuar: Maj 24 2023 10:25

Apartament 2+1+Garazhd me qera Kopshti Botanik

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 24 10:25
Shikime: 2
Apartament 2+1 me qera Kopshti Botanik
Jepet me qira apartament 2+1+Garazhd te perfshire ne cmim , prane Kopshtit Botanik.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor, i mire administruar, me sistem kamera 24ore.
Organizohet nga nje ambient ndenjeje, ambient te vecante gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor.
Eshte totalisht i mobiluar, sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes me kondicionere.
Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni
PREMIUM64177
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione