Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 01 2022 05:00

Apartament 2+1+2 +parking me Qera në Bllok afër Bankës BKT.

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 01 05:00
Shikime: 2
Property ID: 42211294

Jepet me Qera Apartament 2+1. Sipërfaqe 120m². Kati 2 me Ashensor në Pallat të Ri. Organizohen në: Korridor Shpërndarës, Dhomë ndënje me Kuzhinë, 2 dhoma Gjumi,kondicioner në çdo dhomë, 2 Tualete me dritare, një ballkon dhe Një Garazhd 52m² i përshtashëm për 2 makina.
Apartamenti ndodhet në një zonë elitë, të frekuentueshme, të qetë.

Jepet me Qera 800 Euro, bashkë me garazhd të përfshirë në çmim.
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione