Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 20 2021 12:20

Apartament 1+1 me qera tek 21 Dhjetori prane inxhinierise

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 20 12:20
Shikime: 1
Property ID :4219220

jepet me qera apartament 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar, siperfaqe 62 m², kati 4 ne nje pallat ekzistues, tualet me dritare, koridor, mobilim i pershtatshem per nje jetese komode.

Cmimi 300 Euro
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione