Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 08 2022 10:14

Jepet me qira apartament

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 08 10:14
Shikime: 2
! ! ! NEW LISTING ! ! !
🏡Jepet me qira apartament 🏡
📐Sipërfaqe 75m2
📍 Shkëmbi i Kavajës
Apartamenti eshte i organizuar në :
▪️ 1 dhomë gjumi
▪️ 1 kuzhinë
▪️ 1 tualet
Apartamenti ndodhet ne katin e 7.
Cmimi 💶: 350 Euro/Muaj .
Për më tepër informacion apo vizitë në pronë na kontaktoni agjenten Kostandina Gjokrushi , në numrin e telefonit 📱 +355697066609 , ose nëpërmjet adresës së E-mail : [email protected] , si dhe na vizitoni pranë zyrës sonë përballë FlagShip Center , Durrës .
Towards greater things !
AD MAIORA DURRËS
Përshkrimi i linkut

Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al

Nese po kerkoni apartament me qera ne Durres, apartament ne shitje ne Durres, te bleni shtepi ose te shisni shtepine tuaj, Agjensia Imobiliare Durres AdMaiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni ne +355697066689. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm pak kohe. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie. Blerje Shitje Qera Durres
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania Tregoje në hartë

00355697066689

https://admaiora.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Nese po kerkoni apartament me qera ne Durres, apartament ne shitje ne Durres, te bleni shtepi ose te shisni shtepine tuaj, Agjensia Imobiliare Durres AdMaiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni ne +355697066689. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm pak kohe. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie. Blerje Shitje Qera Durres

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione