Publikuar: Korr 10 2022 05:41

Jepet me qera 2+1+2 totalisht i mobiluar

LEK

/
Publikuar: Korr 10 05:41
Shikime: 6
Apartament totalish i mobiluar me mobilim te ri dhe bashkohor, te gjitha elektroshtepiaket. Perbehet nga 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,2 tualete dhe ballkon.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione