Publikuar: Nën 04 2022 09:49

Apartament me qira 1+1 te kompleksi Kontakt; 430 euro

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 04 09:49
Shikime: 4
Apartament me qira ne kompleksin Kontakt, te kompleksi Kontakt.

Me nje siperfaqe totale 64 m2 ambjenti organizohet ne 1 ambjent ndenjeje+kuzhine, dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Shtruar me parket, me sistem ngrohje/ftohje dhe arredim bashkekohor.
Zona ofron cdo facilitet per nje jetese sa me komode, me dalje te menjehershme ne rrugen e Kavajes dhe 21-Dhjetorit.

Per me shume informacion me kontaktoni Mariela Remax +355 69 20 700 84
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione