Publikuar: Mar 20 2023 04:50

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, ZOGU I ZI

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 20 04:50
Shikime: 81
Apartamenti ndodhet ne Zog te Zi afer Ring Center.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe apartamenti 100 m2.
Kati i 5.
Organizimi I brendshem:

Sallon (gatim-ngrenie-ndenje)
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
Ballkon
Te dhena te tjera:

Pjese e nje ndertimi me ashensor.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Kondicioner.
Zone teper e preferuar e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne nje kohe te shkurter.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne apartament na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
81

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione