Publikuar: Jan 07 2023 01:30

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LULISHTJA 1 MAJI NE Q

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 07 01:30
Shikime: 68
Apartamenti ndodhet tek Lulishtja 1 Maji ne Qender te Durresit i pozicionuar ne katin e 6-te te banimit te nje pallati te ri shume cilesor dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 90m2.
Arredimi i apartamentit eshte totalisht i ri dhe cilesor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno me kuzhinen e vecuar, tualeti, si dhe ballkoni.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
68
0683024028

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione