Publikuar: Mar 28 2023 10:06

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 28 10:06
Shikime: 104
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj, ndersa gjith vitin me 400€ . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
104

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione