Publikuar: Mar 24 2023 11:31

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 24 11:31
Shikime: 134
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 140m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor dhe administrim. Organizohet ne dy dhoma ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
134

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione