Publikuar: Mar 24 2023 11:52

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 24 11:52
Shikime: 71
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130m2 dhe ndodhet ne nje pallati te ri, me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
71

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione