SHITET SISTEM ALARMI WIRELESS 👌👌👌

1 EUR

Shitet nga: Klajdi 01 Qer 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kit Sistem Alarmi - Sistem Alarmi Wireless (pa kabell) me njoftim me ane te thirrjes telefonike . Seti Perfshin: - Sistemi Qendror qe mban bateri deri ne 24 ore edhe pasi ka ikur ushqimi 220 V - 2 sensore me wireless, pa kabull ku jane te perfshire dhe baterite per 6 muaj. - 2 pulte komandimi ne distance - Sirena Super Profesional ⛔⛔⛔ Jo Alarme Fallco po ndjeshmeri reale 👌👌👌👌 🤙🤙🤙 0685868353 per cmimin Flm per 🤝🤝
Leaflet
Në fillim