Publikuar: Jan 26 2023 11:35

Kamer sigurie Xiaomi XVV. Instalimi Falas!

LEK

Publikuar: Jan 26 11:35
Shikime: 85
▶️Smart Camera Xiaomi Xvv
🧰Instalimi Falas
✅Karte Memorie 32gb dhurate
✅Filmim 24 ore
✅ Suporton Android, IOS,Windows
✅Këndi i shikimit horizontal 360 ° PTZ
✅ Mbështet riprodhimin e kronologjisë
✅Rrotullimi kamerës kryhet nëpërmjet aplikacionit
✅Infrared për shikim natën dhe ne zona te errëta
✅Al humanoid detection

📞069 51 57 511
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
85
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695157511

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione