Publikuar: Qer 30 2022 06:05

GSM Camera, Kamer 4G PTZ me panel diellor dhe dritë LED

EUR

Publikuar: Qer 30 06:05
Shikime: 370
GSM Camera, Kamer 4G PTZ me panel diellor dhe dritë LED, rezolucion 4MP FullHD

Super kamer MultiFunksionale, model i ri NEW prodhim 04/2022

Cmimi 249 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/Viber

Karakteristikat:
- Teknologji inovative që mbështet lidhjen e rrjetit GSM të kartave SIM 4G
- Kamer me bateri e rikarikueshme nga paneli diellor
- Rezolucion 4MP, lentja e kamerës është prodhim i SONY
- Kamera është PTZ që rrotullohet 360°
- Kundra ujit, e përshtatshme për cdo ambjent dhe vend
- Detekton lëvizje nga sensori PIR Motion dhe ju njofton në telefon
- Audio me dy drejtime Speaker dhe Altorparlant
- InfraRed për filmim natën deri në 50 metra largësi
- Kamera ka dhe dritë LED e cila mundëson filmimin me ngjyra per natën dhe gjithashtu është dritë kundra mjegulle
- Paneli ka kabllo 5 metra që mund të vendoset deri 5 metra larg kamerës për një pozicion më të mirë ku të kapi rrezet e diellit
- Suporton kartën Micro SD dhe mbështet ruajtjen në cloud
- Kapaciteti i baterisë është 14400 mAh dhe zgjat deri në disa muaj pas një rimbushje

E rëndësishme:
Në mënyrë që të siguroheni që kamera të funksionojë normalisht, ju lutemi karikojeni për më shumë se dhjetë orë përpara përdorimit.

Thjeshtë për t'u përdorur:
1. Shkarkoni aplikacionin në manualin e përdorimit
2. Krijoni një llogari në aplikacion
3. Më pas ndiqni hapat që shfaqen në aplikacion për të lidhur kamerën
4. Pasi ta keni lidhur kamerën me aplikacionin,tashmë është gati për të filmuar

Paketimi përfshinë:
1* Kamer 4G me Bateri
1* Panel diellor
1* fish USB
1* Aksesorë
1* Foleja e montimit
1* Manual perdorimi

Cmimi 249 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/ViberTtaaggss : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne okazion nderrim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
370
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

000694866727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione