Dvr kamera

100 EUR

Shitet nga: Koli 10 Korr 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
karta vendoset në pc dhe ka lidhje për 16 kamera 4 kan hyrje dhe për zërin
Koli
  Online
0683316116
Leaflet
Në fillim