VETEM SOT! DAHUA 4 Kamera + DVR SUPER OFERTE 110€

110 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kids Smart Watch GSM, SOS, GPS Tracker 4500L 4 500 LEK
Kasetofon Android 8.1 Touchscreen  10.1 inch Gps 199 EUR
Ore Spiune me kamera & audio me infra 16gb 7000L  7 000 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB Full 430€ 430 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
VETEM SOT! DAHUA 4 Kamera + DVR SUPER OFERTE 110€

SUPER OFERTE...!
SI ASNJEHERE ME PARE...

Sasi e limituar.

SET KAMERASH + DVR

* 4 Kamera 1 Mp HD 720P IR 20M
* 1 Dvr 4 Channel Tribrid
* 1 Adapter 12V 2A ( per Dvr)
* 1 Mouse

(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ 39 EUR
SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€ 225 EUR
Mercedez Benz R-Class 320 4 Matic 2008 Full option 9 000 EUR
GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE 1 LEK
Në fillim