SUPER OFERTE! DAHUA SET KAMERA METALIKE 2MP 249€

249 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera YUCHENG IP Wireless POE Security IP Alarm  60 EUR
Smart TV Stick HDMI Wifi Display Android Receiver 3 000 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Aksesor 399€ 399 EUR
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA SET KAMERA METALIKE 2MP + FULL AKSESORE

PER VETEM 249€

NE SET PERFSHIHEN:

* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 30M
* 1 Dvr 4 Channel Tribrid
* 1 Hdd 1TB
* 1 Adapter 12V (per dvr)
* 1 Adapter 12V (per kamerat)
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish ushqimi me 4 dalje
* 1 Mouse

(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP 4 500 LEK
PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS      1 LEK
PC-POINT & SMART HOME  Software & Hardware 1 LEK
Kamera Auto tracking Surveillance 1080P Wireless 49 EUR
Në fillim