Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€

125 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 11:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 2MP 3 kamera + XVR + Karikues 12V

Per vetem 125€

Sasi e limituar

Perfshihen:

* 2 Kamera te jashtme 2 Mp IR 20M
* 1 Kamera e jashtme/brendshme IR 30M
* 1 XVR 4ch Penta-brid
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 6 koka Bnc
* 1 koke korenti
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA KAMERA METALIKE 2MP 30M IR + XVR VETEM 150€ 150 EUR
SUPER WEBCAM A4TECH 16MP ME MIKROFON 2500L 2 500 LEK
Hp Elite 8100 Core i3 4GB DDR3/500GB Win10 99€ 99 EUR
USB Wifi  Wireless 802.11 N Adapter 600Mbps 1500L 1 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione