Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Full-HD 125€

125 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua 2MP 25x Starlight IR PTZ Network Camera 349€ 349 EUR
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Track 55 EUR
SUPER OFERTE! DAHUA SET KAMERA METALIKE 2MP 249€ 249 EUR
Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€ 90 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 2MP 3 kamera + XVR + Karikues 12V

Per vetem 125€

Sasi e limituar

Perfshihen:

* 1 Kamera e jashtme IR 20M
* 2 Kamera te brendshme IR 20M
* 1 XVR Penta-brid 4ch + 1 ip
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kaspersky Internet Security 2020 vetem 1500 Lek 1 500 LEK
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena  4 500 LEK
Oferte! Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s 89€ 89 EUR
Në fillim