SONOFF Sensor detektor DW2-WI-FI SMART 2000 Lek

2 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 19:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
THOMSON TG585 Wireless Multi-User ADSL2+ Gateway 4 500 LEK
Antene USB 13DBI 2.4 GHz Wireless Wifi 1000M 5000L 5 000 LEK
Dahua Joystick NKB1000 IP/HDCVI 249€ 249 EUR
VOLTCRAFT INVERTER 12V - 230V 150 WATT 4 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Sensor detektor per dritare dyer etj. SONOFF Wifi Alert i Sigurisë së Brendshme Smart

Cmimi: 2000 Lek

Specifikimet:

Mbani lidhje me pajisjet inteligjente SONOFF për të krijuar skena të ndryshme inteligjente
Ndizni / fikni dritën tuaj me një veprim
Ju njofton kur të hapet dera / dritarja
Kontrolloni statusin e hapjes dhe mbylljes së derës / dritares në APP

Shfaqet bateria dhe ju kujton kur eshte momenti per ta nderruar
Lejon ndarjen e sensorit me familjen tuaj për të monitoruar dhe kontrolluar shtëpinë tuaj
Nuk kërkohet asnjë hyrje
Pairiftim Bluetooth me energji të ulët

Suport për të kontrolluar rekordin e historisë në APP
Transmetim Wi-Fi me fuqi të ulët për më shumë kohë pune

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
www.merrjep.al/PcPoint 1 LEK
Dahua Set Kamera 2MP Full HD Super Oferte 179€ 179 EUR
Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 399€ 399 EUR
Mini freskues USB i karikueshem Portabel Personal 2 000 LEK
Në fillim