Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 06:08

Sistem Alarmi Teletek me 6 sensor + full aksesore

EUR

Publikuar: Qer 29 06:08
Shikime: 320
Sistem Alarmi Kit Teletek Gsm me 6 sensor + full aksesore

Cmimi: 399€

🎖️🎖️SUPER CILESI, SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

SECURITY SOLUTION
SIGURIA VJEN E PARA

NE SET PERFSHIHEN:

* 6 PIR detector TITAN AG
* 1 Keyboard Eclipse LED8
* 1 Eclipse Alarm panel me 8 zona inputs
* 1 MDU Kit Universal remote control
* 1 Sirene e jashtme
* 1 Bateri 12 Volt 7 Amper


DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://pc-point-smart-home.business.site

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione