Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM + Sensor

15 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kids Smart Watch GSM, SOS, GPS Tracker 4500L 4 500 LEK
SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4 599 EUR
RRIP ELASTIK MANJETIK PER SHPINEN MESHKUJ/FEMRA 2 000 LEK
DAHUA IPC-C26E WIFI 2,8 mm FullHD + Microsd 32GB  99 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM


Ky sistem alarmi është një alarm i nivelit të lartë GSM me performancë të qëndrueshme dhe të besueshme dhe ka nje ekran me ngjyra TFT 1.7 inç dhe tastierë me prekje me ndjeshmeri të fuqishëm CPU dhe përvojë të shkëlqyeshme operimi. Mesazhi automatik i zërit ose SMS njofton vendndodhjen dhe ngjarjet pas alarmit. Kompakt me sensorin PIR pa tel, me sensorin e dyerve, detektorin e tymit, detektorin e gazit, butonin e panikut etj. Ky sistem alarmi perdoret gjerësisht në shtëpi, fabrikë, shkollë, dyqan, vilë dhe zonë banimi për të siguruar mbrojtje për asetet e vlefshme.

Sistemi Baze perfshin:

Njësia kryesore GSM * 1 cope

Detektor lëvizje me vale * 1 cope

Sensori i derës me valë * 1 cope

Telekomanda * 2 cope

Sirenë me tela * 1 cope

Afishimi paralajmërues i alarmit * 2 cope

Manual për përdoruesin anglisht * 1 cope

Per Pjeset e tjera si Gas Detector, Smoke/fire Detector etj jane aksesore shtese qe mund ti porositni.

Cmimi: 15000 Leke

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh ME MAGNET 9 900 LEK
Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 329€ 329 EUR
Mini Gps Tracker me bateri & magnet 3500L 3 500 LEK
Në fillim