SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€

149 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 13:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
KAMERA DAHUA SECURITY TE NDRYSHME 25€ 25 EUR
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
Go Pro SJ9000 Wifi 1080P 4K Ultra HD 79 EUR
DAHUA 2 KAMERA METALIKE 2MP FULL HD + DVR 4CH 110€ 110 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€

Sistem Alarmi Inteligjent Wifi Kerui me sirene te inkorporuar + Kamera Kerui Wifi

Ky alarm i lëvizjes PIR miraton teknologjinë e përpunimit të logjikës dixhitale dyfishe dhe algoritme të analizës inteligjente, aftësi të fortë për të analizuar sinjalin e defektit ose lëvizjen e njerëzve për të shmangur alarmin e rremë. Mund të programojë sensorin e lëvizjes me valë, sensorin e dyerve, detektorin e tymit, detektorin e gazit, butonin e urgjencës dhe kështu me radhë. Kur lidhet me rrjetin WIFI, është në dispozicion te komandohet nga telefonin celular.
Ju njofton ne cdo moment qe aktivizohet alarmi.
Mund ta aktivizoni nga tel kudo qe te jeni.

NE SET PERFSHIHEN:
* 1 WP6 WIFI PIR ALARM
* 1 KAMERA KERUI WIFI
* 1 WIRELESS PIR DETECTOR
* 1 WIRELESS SENSOR DERE/DRITARE
* 1 TELEKOMANDE
* 2 KARIKUES 5V

(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
WIFI IP Kamera Wireless KERUI N62 Sistem Alarmi 79 EUR
Kamera IP DAHUA IPC-C26E 2,8 mm FullHD Microsd 32G 99 EUR
Sistem Alarmi Inteligjent Wifi Kerui 79€ 79 EUR
Sonoff Basic WiFi Wireless Smart Switch Module 1 500 LEK
Në fillim