SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€

149 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€

Sistem Alarmi Inteligjent Wifi Kerui me sirene te inkorporuar + Kamera Kerui Wifi

Ky alarm i lëvizjes PIR miraton teknologjinë e përpunimit të logjikës dixhitale dyfishe dhe algoritme të analizës inteligjente, aftësi të fortë për të analizuar sinjalin e defektit ose lëvizjen e njerëzve për të shmangur alarmin e rremë. Mund të programojë sensorin e lëvizjes me valë, sensorin e dyerve, detektorin e tymit, detektorin e gazit, butonin e urgjencës dhe kështu me radhë. Kur lidhet me rrjetin WIFI, është në dispozicion te komandohet nga telefonin celular.
Ju njofton ne cdo moment qe aktivizohet alarmi.
Mund ta aktivizoni nga tel kudo qe te jeni.

NE SET PERFSHIHEN:
* 1 WP6 WIFI PIR ALARM
* 1 KAMERA KERUI WIFI
* 1 WIRELESS PIR DETECTOR
* 1 WIRELESS SENSOR DERE/DRITARE
* 1 TELEKOMANDE
* 2 KARIKUES 5V

(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
WIFI IP Kamera Wireless KERUI N62 Sistem Alarmi 79 EUR
DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + full aksesore 425 EUR
Kamera Dahua 5MP Full-color Starlight me mikrofon 55€ 55 EUR
Dahua Set Kamera 2MP Full HD Super Oferte 179€ 179 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione