Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 275€

275 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 11:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 140€ 140 EUR
DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + full aksesore 399 EUR
KERUI WP6 120dB WiFi Super Alarm 5 000 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 2MP me Mikrofon + XVR + 500GB + Full Aksesore 275€

Perfshihen:

* 2 Kamera te jashtme 2 Mp IR 40M me mikrofon
* 2 Kamera dual me mikrofon Smart IR 30m 110°
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 500GB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
PC-POINT & SMART HOME - SERVIS & AKSESORE 1 LEK
HP 51A Q7551A LaserJet Toner - Black Origjinal    9 500 LEK
Karroce femijesh Gjermane Kunert profesionale 150 EUR
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
Në fillim